plusresetminus
فایل ویدیو
مثبت نیوز - دونالد ترامپ در آخرین شب اقامت در کاخ سفید آمریکا با پیامی آشتی‌جویانه‌ در سخنرانی خداحافظی خود گفت: ما در ۴ سال گذشته همان کاری را انجام دادیم که آمده بودیم انجامش بدهیم و خیلی کارهای بیشتر، من به عنوان پرزیدنت به استقبال نبردهای سخت، شدیدترین جنگ‌ها و سخت‌ترین انتخاب‌ها رفتم چون برای همین انتخاب شده بودم.

ترامپ افزود: بزرگترین خطری که کشور ما اکنون با آن روبروست از میان رفتن اعتماد به عظمت و اعتبار ملی آمریکاست. دونالد ترامپ که چهل و پنجمین رئیس جمهور آمریکا بود، در این سخنرانی اقدامات دولتش از رو در رو شدن با چین آنطور که هرگز انجام نشده بود تا یک رشته معاملات صلح تاریخی در خاورمیانه را برشمرد و گفت من به خصوص افتخار می کنم بعد از چند دهه اولین رئیس جمهوری بودم که هیچ جنگ تازه‌ای را شروع نکرده است، ما حکومت داعش را نیست و نابود کردیم و به زندگی فلاکت‌بار بنیانگذار و رهبر آن البغدادی پایان دادیم، ما در برابر رژیم سرکوبگر ایران ایستادیم و تروریست ارشد جهان قاسم سلیمانی قصاب را کشتیم.
ترامپ با اشاره به شورش هوادارانش در روز ششم ژانویه در کنگره گفت: همه آمریکایی‌ها از این یورش به کنگره وحشتزده شدند، این هرگز قابل تحمل نیست. برای دولت جدیدی که از فردا در آمریکا روی کار می‌آید، دعا و آرزوی موفقیت می‌کنیم.
http://mosbatnews.ir/vdcfvydy.w6d11agiiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

جدیدترین عناوین