plusresetminus
معروف ترین خارجی‌ که در ایران خورد، خوابید و پولدار شد
مثبت نیوز - میروسلاو اسلاوو بازیکن اوکراینی در لیگ نوزدهم به شهرخودرو پیوست تا این تیم را در لیگ قهرمانان آسیا همراهی کند.

چهره او بیشتر از یک فوتبالیست شبیه ‌ یک مدل لباس بود. کم‌کم تصاویر عجیب و خارج از عرفی از او در فضای مجازی منتشر شد که نشان می‌داد او در صنعت مد فعال‌تر از فوتبال است.
در رزومه او بازی در تیم‌هایی معمولی و گمنام دیده می‌شد و معروف‌ترین تیمی که میرو در آن بازی کرده بود، ریگا کرواسی بود. آمار گلزنی این مهاجم هم تعریفی نداشت.
از سال ۲۰۱۸ تا زمانی که به شهرخودرو بیاید فقط ۱۳ بازی کرده ‌ و ۳ گل زده بود. میرو فقط در چهار بازی و در مجموع به مدت ۷۳ دقیقه در لیگ برتر برای شهرخودرو به میدان رفت. او ۸ دقیقه هم در لیگ قهرمانان آسیا مقابل الهلال بازی کرد و هرگز موفق به گلزنی برای شهرخودرو نشد.
در همان اواسط نیم‌فصل از ایران رفت و بعد از اینکه مطالباتش پرداخت نشد به فیفا شکایت کرد و شهرخودرو محکوم به پرداخت ۴۰۰ هزار دلار به او شد.
مدیران باشگاه مشهدی پرونده را به دادگاه CAS کشاندند اما باز هم محکوم شدند و حکم دادگاه CAS مبنی بر محکومیت ۴۰۰ هزار دلاری شهرخودرو در این پرونده تایید شد.
با احتساب ۸۰ دقیقه‌ای که او برای شهرخودرو به میدان رفته، این باشگاه باید بابت هر دقیقه بازی به او پنج هزار دلار معادل ۱۴۰ میلیون تومان پرداخت کند. آن هم بازیکنی که حتی یک گل هم برای این تیم نزده است.
http://mosbatnews.ir/vdcf1jd0.w6dxyagiiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما