plusresetminus
سریال جورجینا در نت‌فلیکس
مثبت نیوز - ریالیتی شوی «من جورجینا رودریگس» همسر کریستیانو رونالدو از شبکه نت‌فلیکس اسپانیایی پخش می‌شود.

جورجینا در اولین قسمت این مستند هفتگی از گذشته زندگیش قبل از آشنایی با سوپراستار فوتبال جهان می‌گوید که قبل از آن روز بزرگ که زندگی‌اش بر اثر دیدار با کریستیانو رونالدو متحول شود، در یک انباری با احاره ماهی ۲۵۰ پوند زندگی می‌کرده است.
دختر ۲۷ ساله آرژانتینی تعریف می‌کند که حتی توانایی پرداخت هزینه‌های سیستم گرمایشی یا تهویه هوای محل زندگیش را نداشت و زمستان‌ها در خانه فقیرانه‌اش از سرما یخ می‌زد و تابستان‌ها از گرما می‌پخت.
اما ناگهان بر اثر تقدیر زندگی حورجینا دگرگون می‌شود: از انباری تا زندگی در قصر و کیف‌‌های گرانقیمت و جواهرات میلیون دلاری و سفر با هواپیمای جت شخصی رونالدو. جورجینا که در اواخر دوران نوجوانی خود به تنهایی از شهر پیرنه خاکا به پایتخت اسپانیا آمده بود و با فروشندگی در یک بوتیک، خرج زندگی‌اش را در می‌آورد، به طرفدارانش از زندگی پرمشقتش می‌گوید و در مورد اینکه چطور از فرش به عرش رسید، توضیح می‌دهد.
همسر رونالدو می‌گوید: ورود به من به شهر مادرید وحشتناک بود، آپارتمان‌های ارزان زیادی را بازدید کردم که ماهی ۲۵۰ پوند اجاره بهای‌شان بود و در نهایت در آپارتمانی که قبلاً انباری بود ساکن شدم، در زمستان به حد یخ زدن سرد بود و تابستان‌هایش شدیداً گرم. روزی که کریستیانو رونالدو را دیدم زندگی‌ام به کل تغییر کرد. جورجینا رودریگس همان زمان که در فروشگاه برند گوچی مادرید به عنوان فروشنده با ساعتی ۱۰ پوند کار می‌کرد، قرارهای ملاقاتش با رونالدو شروع شد.
او در این شوی مستند از شروع سختش در مادرید و آشنایی با رونالدو و ناوگان خودروهای لاکچری و گرانقیمت و تمرین رقص باله حرف می‌زند. او در مورد گذشته خودش دختر نوجوان فقیری که تلاش می‌کند اجاره آپارتمانش را جور کند و سپس ناگهان به زن مشهوری که ۳۰ میلیون هوادار در اینستاگرامش دارد تبدیل می‌شود، توضیح می‌دهد و اضافه می‌کند که ماجرا اینجا تمام نمی‌شود. این پایان نیست بلکه آغاز است... دوقلوهای جدید رونالدو در راهند.
http://mosbatnews.ir/vdcf0md0.w6dx1agiiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما