plusresetminus
معروف‌ترین کره بادام‌زمینی جهان
مثبت نیوز - کره بادام زمینی جیف Jif یک برند آمریکایی و در واقع بزرگترین شرکت تولید کننده کره بادام زمینی در جهان است که توسط شرکت The J.M Smucker ساخته شده و این برند را در سال ۲۰۰۱ از شرکت Procter & Gamble خریداری کرد.

در سال ۱۹۹۵ شرکت Procter & Gamble کره بادام زمینی بیگ تاپ را از ویلیام تی یانگ خریداری کرد و برای رقابت با اسکیپی و پیتر پن نام تجاری آن را تغییر داد، شرکت P&G نام برند کره بادام زمینی خود را Jif گذاشت و از روغن‌های غیر از روغن بادام زمینی برای فرآیند هیدروژناسیون خود استفاده کرد و ترکیب آن را با اضافه کردن شکر، شیرین کرد.
برند جیف کره بادام زمینی ترد و کرمی را در سال‌های ۱۹۵۸ به بازار عرضه کرد و در سال ۱۹۷۴ اکسترا کرانچی را به محصولاتش اضافه کرد و در سال ۱۹۹۱ یک نوع کره بادام زمینی با سدیم کم و شکر کمتر را به بازار معرفی کرد. برند جیف Jif از سال ۱۹۸۱ در آمریکا به‌عنوان یک نام تجاری معتبرو پیشرو در زمینه کره بادام زمینی به حساب می‌آید. تمام انواع کره بادام زمینی جیف با تاسیساتی در شهر کنتاکی که بزرگترین تاسیسات تولید کره بادام زمینی در جهان است تولید می‌شود.
این برند ۱۰ نوع مختلف کره بادام زمینی را در جهان عرضه می‌کند؛ مثل، کرمی معمولی، کرانچی، امگا ۳، کم چربی، کِرمی، کم سدیمِ عسلی و ترکیب این چند نوع با یکدیگر.
http://mosbatnews.ir/vdcezx8w.jh87oi9bbj.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما