plusresetminus
تولیدکنندگان داخلی کره‌های بادام زمینی
مثبت نیوز - به لطف افزایش عجیب قیمت دلار و گران شدن کره‌های بادام زمینی خارجی چند سال است تولید کننده‌های وطنی هم پا پیش گذاشته و کره بادام زمینی مرغوب تولید می‌کنند.

کره بادام زمینی تیاور
یکی از تولید کننده‌های مطرح کره بادام زمینی در ایران تیاور است. این کسب و کار در آذر ۹۹ با تلاش یک زوج ایرانی ساکن گیلان راه‌اندازی شد.
کره بادام زمینی خالص تیاور به صورت کرمی ارائه می‌شود، مدتی محصول کره بادام زمینی و عسل طبیعی هم به محصولات این کسب و کار اضافه شد که با توجه به تحقیقات بازار و رویکرد مشتریان برای استفاده از ترکیب عسل و کره بادام زمینی در هنگام مصرف، تولید این محصول فعلا متوقف شده است.
کره بادام زمینی پولادین
این برند متعلق به شرکت نیکا ارگانیک امید است.
اغلب محصولات این برند در دیجی کالا و سایر پلتفرم‌های فروش محصولات غذایی در دسترس است و کمتر در فروشگاه‌های فیزیکی رویت شده است.
این محصول دارای سه نوع کره بادام زمینی است، کره بادام زمینی نچرال، کرانچی و کلاسیک در بازار موجود است. ظرف این محصول شیشه‌ای است و درب فلزی دارد، ظاهر بسته بندی این محصول به نسبت سایر کره بادام زمینی‌های شرکتی دارای کیفیت و زیبایی بیشتری است.
انواع‌کره بادام زمینی دکتر بادام
این شرکت ۴ مدل کره بادام زمینی دارد، کره بادام زمینی معمولی، کرانچی، بدون شکر و کره بادام زمینی با عسل.
به نظر می‌رسد دکتر بادام کوچکترین بسته بندی‌های موجود در بازار ایران و جهان را دارد، البته شاید ساشه‌های این شرکت برگرفته از نمونه‌های خارجی باشد اما به هر تقدیر به نظر می‌رسد رویکرد و استراتژی این شرکت در ارائه محصولات با حجم کم، فروش محصول به اقشار متنوع جامعه را دارد.
کره بادام زمینی شیررضا
این شرکت از سال ۱۳۴۲ در فضای کارگاهی راه‌اندازی شده و در سال ۱۳۷۷ توسط پسر بزرگ این خاندان ملقب به شیررضا توسعه یافته است، تولید این محصول در شهر یزد انجام می‌شود و تجربه تولید انواع مختلف کره و ارده را در سابقه خود دارد.
این شرکت شش نوع کره بادام زمینی دارد، ساده، کرانچی، نمکی، و بدون نمک و شکر.
این شرکت برای بسته بندی محصولات خود از ظرف و درب پت استفاده می‌کند که هر محصول رنگ درب آن متفاوت است.
http://mosbatnews.ir/vdcdzs0x.yt0zn6a22y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما