plusresetminus
ضیافت ‌بلاگرها در وزارت ورزش
مثبت نیوز - سیما علیپور نقش اصلی برگزاری این جلسه را داشته است.

علیپور در گذشته نامزد خود را بر اثر بیماری سرطان از دست داد و نتوانستند باهم ازدواج کنند. بعد از این اتفاق تلخ سیما افسرده شد و تصمیم به خودکشی گرفت اما لحظه آخر با خودش عهد بست که در شش ماه آینده برای چندین نفر که قصد عروسی دارند لباس عروس تهیه کند. او حتی بعد از اینکه از خودکشی پشیمان شد با خودش گفت بعد از این شش ماه خودکشی می‌کنم اما این تصمیم بزرگ و بزرگ‌تر شد و به زندگی خود ادامه داد. او تا به حال با کمک و اهدای مزون‌داران و آرایشگرها ۳۲۵ نفر را عروس کرده است.
اکثر بلاگرها از قبل و بعد جلسه استوری گذاشتند. یکی از این استوری‌ها که از همه بیشتر دیده شد استوری مبینا(مبیت) است که با سیما علیپور در ماشین هستند و قبل از جلسه در خیابان سعادت‌آباد به دنبال مقنعه می‌گردند تا با مقنعه به جلسه برود. نفیسه سادات، آیدا نعمتی، سوین فامیلی(سمیه)، یگانه رضایی، مایی، سپیده عرب‌نیا، مرمر سلطانی، الینا انصاری، یاسین فامیلی و سحر سی‌سی از جمله بلاگرهایی بودند که به این جلسه دعوت شده بودند.
اکثر آن‌ها ازدواج کرده‌اند، بعضی از آن‌ها صاحب فرزند هستند و در محتواهایشان همسر و فرزندشان هم حضور دارند. مایی با همسرش غذاهای مختلف را در خانه امتحان می‌کنند و ویدئوهای سرگرم‌کننده می‌سازند. سمیه که دختری به اسم سوین دارد و الینا انصاری به همراه همسرشان ویدئوهای طنز درست می‌کنند.
آیدا نعمتی و یگانه رضایی آشپزی می‌کنند و به گفته خودشان هر چه بلد باشند آموزش می‌دهند. مبینا(مبیت) هم که تازه ازدواج کرده اکثر پست‌هایش عکس و ویدئو با همسرش است. سپیده عرب‌نیا داور رسمی فدراسیون والیبال و جانبازان و معلولین است و در پست‌هایش لباس‌های مزون‌های مختلف را تبلیغ می‌کند.
http://mosbatnews.ir/vdcb9fb5.rhbgwpiuur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما