plusresetminus
نماینده های مجلس بیایید مثل معصومه پاشایی باخرد و دانا باشید
مثبت نیوز - معصومه پاشایی، نماینده مرند و جلفا در مجلس، مهمان بازی تیم استانش بود و اگرچه تراکتور در این دیدار شکست خورد اما حرف‌های خانم نماینده بعد از بازی با استقبال مواجه شد. او که از جایگاه ویژه بازی را تماشا می‌کرد بعد از تمام شدن مسابقه گفت: «ما می‌توانیم در تمام ورزشگاه‌ها جایگاه ویژه بانوان داشته باشیم و بسترها را برای آیندگان فراهم کنیم. وقتی می‌توانیم جایگاه‌های ویژه را برای بانوان فراهم کنیم، حیف است که همه از این لذت برخوردار نباشند. مشکلی برای حضور من در ورزشگاه نبود، چون جایگاه من جایگاهی است که راحت‌تر می‌توانم به ورزشگاه بیایم اما مسئولان باید شرایطی را فراهم کنند که همه بانوان بتوانند وارد ورزشگاه شوند.»
او در ادامه نشان داد که به‌خوبی در جریان اتفاقات فوتبال و حاشیه‌های مربوط به ممنوعیت ورود زنان به ورزشگاه‌های ایران هست: «ورود بانوان یکی از مواردی است که فیفا در حال بررسی آن است و من هم موافق این مسئله هستم. امیدوارم تمام دختران ایران عزیزمان در ورزشگاه حضور پیدا کنند. ما می‌توانیم جایگاه ویژه بانوان را در تمام ورزشگاه‌ها داشته باشیم و بسترها را برای آیندگان فراهم کنیم.»
پاشایی به مسائل مالی و مدیریتی فوتبال هم انتقاد کرده و گفته: «ما هم باید مثل تمام دنیا فوتبال را آزاد کنیم. فوتبال باید در دست بخش خصوصی باشد و دولت روی آن اشراف نداشته باشد. البته در همه‌جا فوتبال یک صنعت است که دید تجارتی و صنعتی هم در آن وجود دارد. به همین دلیل من حمایت می‌کنم که فوتبال بیشتر در دست بخش خصوصی باشد اما به هر حال باید دقت بیشتری در مورد تیم‌های محبوب شود.
همین تیم تراکتور برای کل مردم ایران و به‌خصوص مردم استان آذربایجان شرقی ارزش دارد. اخیرا آقای زنوزی دیگر آن توجه ویژه را نسبت به گذشته به این تیم ندارد و بحث ما این است که این مالک را مجبور کنیم تا توجهش را به تیم بیشتر کند و جلساتی هم در این رابطه داشتیم و فردا هم یک جلسه خصوصی داریم. اگر بشود صنایع مس می‌خواهد این تیم را حمایت کند و حیف است چنین تیم پر‌هواداری از بین برود یا ضعیف شود.»
اسم پاشایی که عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس است یکبار هم به دلیل انتقاد تند از خودروسازهای داخلی و تلاش برای آزاد شدن خودروهای گیر افتاده در گمرک سر زبان‌ها افتاد. او در تذکر به وزیر اقتصاد گفت: «یکی از گره‌های اقتصادی کشور که مانع از صادرات مطلوب و قابل رقابت می‌شود و همچنین در داخل نیز هزینه حمل‌و‌نقل را بالا می‌برد، فرسودگی ناوگان حمل و نقل کالاست که باید خیلی سریع و اورژانسی مورد بررسی و بازنگری قرار گیرد.
مسبب این وضع خودروسازان داخلی هستند که به تعهدات خود عمل نکردند، از طرفی انحصار در بازار ایجاد کردند و ما نیز مانع واردات کشنده‌های سنگین شده‌ایم و تمام صنایع، چوب این تصمیم و بازار انحصاری را می‌خورند و لازم است هر چه سریع‌تر نسبت به نوسازی ناوگان حمل‌و‌نقل اقدام شود و به داد صادرات کشور رسیده و دستور تسریع روند ترخیص کامیون‌های داخل گمرک صادر شود تا سرمایه‌ای که برای آن صرف شده است، از بین نرود.»
پاشایی یک واکنش جالب هم به ماجرای زیر گرفتن دو زن به دلیل رعایت نکردن حجاب داشت و در صفحه شخصی‌اش در توئیتر نوشت:
«‌در مورد زیر گرفتن دو زن به دلیل بدحجابی در ارومیه، باید بگویم بعضی‌ها نمی‌فهمند در کشور متمدنی به‌نام ایران زندگی می‌کنند و اینجا پاسخ قضایی محکم به رفتارهای طالبانی می‌دهیم تا درس عبرتی برای آنان شود که می‌خواهند امنیت اجتماعی زنان را خدشه‌دار کنند.»
http://mosbatnews.ir/vdccs1qi.2bqxm8laa2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما