plusresetminus
روند پیگیری پرونده قاچاق سگ توسط امبر هرد از سر گرفته شد
مثبت نیوز - پرونده قاچاق دو سگ به استرالیا توسط امبر هرد بازیگر هالیوود در سال ۲۰۱۵ بار دیگر توسط وزارت کشاورزی و محیط‌زیست این کشور با همکاری پلیس فدرال آمریکا (FBI) در دست بررسی قرار گرفته است تا مشخص شود آیا امبر هرد درباره بردن بدون مجوز سگ به آن کشور دروغ گفته است یا نه.

سال ۲۰۱۵ و زمانی که امبر هرد همسر جانی دپ بود، در جریان سفرش به استرالیا دو سگ را بدون اخذ مجوز های لازم همراه با خودش به این کشور برد که جنجال آفرید و در استرالیا متهم به واردات غیر قانونی سگ شد.
امبر هرد در آن موقع برای فرونشاندن جنجال ایجاد شده، بابت این اقدامش عذرخواهی کرد و گفت که از قوانین استرالیا اطلاع نداشته است.
بعد از آن وزیر کشاورزی و میحط زیست استرالیا امبر هرد را تهدید کرد که سگ ها باید به آمریکا بازگردانده شوند وگرنه کشته خواهند شد.
سرانجام امبر هرد مجبور شد سگ‌هایش را با هواپیمای جت شخصی جانی دپ به آمریکا بازگرداند تا پرونده این خلافکاری بسته شود؛ اما حالا پس از گذشت چند سال، همین پرونده دوباره مورد بررسی مقامات استرالیا قرار گرفته و یکی از همکاران جانی دپ(شوهر سابق امبر هرد) اعلام کرده که به امبر در آن سال و پیش از سفرش به استرالیا هشدار داده بوده که بردن سگ به استرالیا بدون اخذ مجوزهای لازم غیر قانونی است و میتواند مجازات‌های سنگینی برایش داشته باشد.
http://mosbatnews.ir/vdcb55b5.rhbg0piuur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما