plusresetminus
"زر ماکارون" و "اسپار ایران" تفاهم نامه همکاری امضا کردند
مثبت نیوز - از جمله اقداماتی که این شرکت برای افزایش سهم خود از بازارهای جهانی در نظر گرفته را می توان به استفاده از ابزارهای و راه های نوین برای افزایش صادرات نام برد.

در این راستا ظرفیت فروشگاه های زنجیره ای اسپار مورد توجه مدیران زرماکارون قرار گرفت تا از این پتانسیل برای معرفی و فروش محصولات شرکت با توجه به تعدد، گستردگی و همچنین مراجعات زیاد شعب فروشگاه های زنجیره ای بهره ببرند.
شرکت ” اسپار” یک شرکت بین المللی در صنعت خرده فروشی است که در ۴۸ کشور دنیا با ۱۳ هزار و ۸۰۰ شعبه در حال فعالیت است به تازگی شعب این برند در ایران با نام اسپار ایران آغاز به کار کرده است .
با توجه به فعالیت این برند بین المللی در کشورهای مختلف جهان و گستردگی فعالیت، شعب و مشتریان فراوان آن، گروه صنعتی پژوهشی زر به خوبی با شناسایی این ظرفیت اقدام به همکاری با این برند فروشگاهی کرده تا با استفاده از ضریب نفوذ این برند جهانی، بتواند سهم خود از بازارهای جهانی را افزایش دهد.
با عرضه محصولات زر ماکارون در فروشگاه های زنجیره ای”اسپار” که در بسیاری از کشورهای دنیا فعال است ضمن معرفی محصولات، صادرات خود را نیز به صورت مویرگی افزایش می دهد امری که علاوه بر افزایش صادرات موجب افزایش تولید و اشتغالزایی در کشور نیز خواهد شد و به موازات این همکاری با استفاده از تجارب کسب شده از آن در همکاری با سایر برندهای جهانی نیز برای افزایش صادرات بهره ببرد.
http://mosbatnews.ir/vdcjhoev.uqehtzsffu.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما