plusresetminus
نگرانی ملکه انگلستان از تیره شدن رنگ پوست نوه اش!
مثبت نیوز - مگان مارکل همسر پرنس هری، در مصاحبه جنجال‌برانگیزی با اپرا وینفری مُجری مشهور آمریکا، از درد و رنج‌های خود در دوران اقامت در قصرهای دربار سلطنتی بریتانیا در لندن و به ویژه بعد از حاملگی او برای تولد فرزند اولش "آرچی" صحبت کرد.

مگان در جریان این مصاحبه بطور تلویحی و بدون آنکه اسم ببرد، ملکه بریتانیا و دربار پادشاهی انگلستان را به نژادپرستی بر ضد خود و فرزندش متهم کرد و گفت خانواده سلطنتی انگلیس قبل از تولد پسر من بسیار نگران و حساس بودند که رنگ پوست آرچی چه خواهد بود، نکند که بخاطر رنگ پوست مادرش، فرزند پرنس هری تیره شود.
مگان افزود به دلیل آنکه با من سر سازگاری نداشتند و مخالف ازدواج من و پرنس هری بودند، دربار ملکه حاضر نشد عنوان پرنس =(شاهزاده) را به فرزند من اعطاء کند.
اظهارات پر از احساس مگان مارکل در این مصاحبه، با واکنش‌های اپرا میزبان مصاحبه روبرو میشد که از شنیدن حقایق پشت پرده زندگی مگان از زبان او، متعجب و حیرت زده بنظر می‌رسید.
مگان در ادامه این گفتگو اقرار کرد که بر اثر فشارهای روحی در دوران اقامت خود در قصرهای دربار بریتانیا، قصد خودکشی داشته و این موضوع را با همسرش پرنس هری نوهٔ ملکه الیزابت هم در میان گذاشته بوده است.
http://mosbatnews.ir/vdciz5az.t1a352bcct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما