plusresetminus
بازیگر یونانی سلمان فارسی به کشورش بازگشت
مثبت نیوز - کریستینا سوتیریو، بازیگر یونانی سریال «سلمان فارسی» به کارگردانی داود میرباقری، پس از حضور در لوکیشن‌های فیلمبرداری در شهداد کرمان، جزیره قشم و شاهرود، به کشورش بازگشت.

این بازیگر که بتازگی برای بار دوم به ایران سفر کرده تا در ادامه این پروژه ایفای نقش کند، سابقه بازیگری در مکزیک را هم دارد.
کریستینا در باره حضور خود در ایران گفت: پیش از آغاز پروژه سلمان فارسی هرگز فکر نمی‌کردم به ایران سفر کنم اما واقعاً ایران بسیار متفاوت‌تر از آن چیزی بود که تصور می‌کردم، مردمانی بافرهنگ و کشوری زیبا که حس بسیار خوبی نسبت به آن پیدا کرده‌‌ام؛ دشت‌ها و کویرهای خیلی زیبا و شهر زیبای کرمان، خلیج فارس و جنگل ابر شاهرود برایم بسیار جذاب بود و امیدوارم در این سفر اصفهان، شیراز و یزد را هم ببینم. سوتیریو، سینمای ایران را حرفه‌ای دانسته و افزوده: من در این مدت به زبان فارسی علاقه‌مند شدم و به آقای میرباقری گفتم که تا ۴ سال دیگر که قرار است این سریال پخش شود، فارسی یاد می‌گیرم و کار دوبله نقشم را بر عهده خواهم گرفت! البته این نکته را به شوخی گفتم اما واقعا به زبان فارسی علاقه‌مندم و اکنون که در رایزنی فرهنگی ایران در آتن هستم، تمایل دارم متنی را به فارسی برای آقای میرباقری بنویسم.
http://mosbatnews.ir/vdcam6n6.49nom15kk4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

جدیدترین عناوین