plusresetminus
افشای داستان اوليه سریال بازی تاج و تخت
مثبت نيوز - میسی ویلیامز، دوست و همکار سوفیا ترنر، بازیگران سریال بازی تاج و تخت(Game of Thrones) اتفاقی که در ابتدا قرار بود در ماجراهای این سریال برای پادشاه شب رخ دهد را فاش کرده است.

در بازی تاج و تخت، شخصیت جان اسنو با بازی کیت هرینگتون از همان ابتدا به عنوان قهرمان اصلی داستان پرورش داده شد که شبیه شاه آرتور یا آراگورن گذشته ای رازآلود داشته، مهارت بالایی در شمشیرزنی داشته و مردانگی و شرافت خود را به هیچ عنوان خدشه دار نمی کرد.
طرفداران اما از این بیم داشتند که او هم مانند پدرش ند استارک به یکباره کشته شود، اتفاقی که رخ داد و یکی دیگر از قهرمان های اصلی داستان کشته شد اما بازگردانده شد.
جان اسنو زنده شد و وقتی مشخص گردید وارث اصلی تاج و تخت است، طرفداران به این باور رسیدند که او قهرمان نهایی داستان خواهد بود و کسی که پادشاه شب را از بین می برد کسی نیست جز او؛ اما در اپیزود سوم فصل پایانی سریال بود که پادشاه شب در نبرد وینترفل نه توسط اسنو بلکه خواهر کوچکش آریا کشته می شود. طرفداران سریال از این ماجرا شوکه شدند، نه تنها به این دلیل که فکر می کردند بزرگ ترین صحنه مورد انتظارشان در مورد جان اسنو از آن ها گرفته شده بلکه به این دلیل که اصلا هیجان انگیز و قابل قبول نبود که ترسناک‌ترین و اصلی‌ترین شخصیت منفی سریال با یک ضربه چاقو از بین برود. اکنون به نظر می رسد که در ابتدا قرار بوده جان اسنو قهرمانی باشد که پادشاه شب را می‌کشد!.
http://mosbatnews.ir/vdchzmnz.23n6xdftt2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما