plusresetminus
نسل سوم باشگاه مشتریان چه تفاوتی با دو نسل قبل دارد؟
مثبت نیوز - نسل سوم از باشگاه‌های مشتریان کاملا متفاوت از دو نسل قدیمی و قبلی عمل می‌کند.

این نسل از باشگاه مشتریان در خارج از کشورمان طرفداران بسیاری دارد. به‌گونه‌ای که غالب مردم جامعه در این کشورها، عضو یکی از باشگاه‌های نسل سوم هستند و به صورت کاملا جدی و محسوس در تمامی خریدها و زندگی روزمره‌ی خود از آن استفاده می‌کنند.
در این نسل از باشگاه مشتریان، شما می‌توانید با خرید از تمامی فروشگاه‌های مورد نیاز خود امتیاز به دست بیاورید.
می‌توانید با خرید از فروشگاه‌های آنلاین و یا آفلاین این امتیازات را کسب کنید. در نسل سوم از باشگاه مشتریان، شما در انجام تراکش و رفع تمام نیازهای روزمره خود از قبیل خرید شارژ اپراتورهای مختلف، درخواست تاکسی آنلاین، خرید کتاب، خشکشویی، سفارش غذا، خرید و سفارش آنلاین کالا، سفارش پیک موتوری و هر آنچه در طول روز نیاز دارید، امتیاز کسب می‌کنید و این امتیازات را در تمامی همین کسب‌وکارها خرج کنید. به عبارت ساده می‌توان گفت، شما هیچ محدودیتی ندارید و با یک حساب سرانگشتی می‌توان فهمید که با عضویت در چنین باشگاهی می‌توانید در طول ماه به سادگی هزینه های خود را کاهش دهید و یا به نوعی پس‌انداز کنید.

نسل دوم از باشگاه‌های مشتریان، که امروزه در میان کسب‌وکارهای بسیاری باب شده است و مورد استفاده‌ی بسیاری از کسب‌وکارهای آنلاین و آفلاین قرار می‌گیرد. این نسل از باشگاه مشتریان به این شکل عمل می‌کند که شما با خرید از یک کسب‌وکار خاص، که در بیشتر موارد کسب‌وکاری آنلاین است، امتیازاتی بدست می‌آورید. و می‌توانید با استفاده از این امتیازات از این باشگاه، کدهایی از کسب‌وکارهای دیگر بصورت درصد تخفیف و قوانین عجیب دریافت کنید.

نسل اول باشگاه‌های مشتریان، ابتدایی‌ترین مدل از باشگاه‌های مشتریان است و بیشتر افراد تجربه بودن و استفاده از این نسل از باشگاه مشتریان را دارند. به این شکل که شما با هر بار خرید از یک فروشگاه خاص که دارای باشگاه مشتریانی از این نسل است، مبلغی از خرید خود را برای خرید بعدی از همان فروشگاه هدیه میگیرید و البته گاهی نیز بصورت یک کد تخفیف برای خرید بعدی شما با کلی قانون و غیره است. برای مثال باید خرید شما از یک مبلغی بالاتر باشد یا در مدت زمانی خاص از آن استفاده شود و ... که این خود باعث دلخوری مشتری می‌شود.
http://mosbatnews.ir/vdciuzaz.t1av32bcct.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما