کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

شبکه نمایش خانگی در روزهای آینده چه شمایلی خواهد داشت؟

از پخش «قورباغه» و «آقازاده» تا تولید «گیسو» و «سیاوش»

5 خرداد 1399 ساعت 20:48


مثبت نیوز - مدتی است که فیلمبرداری سریال هایی که به دلیل شیوع ویروس کرونا نیمه تمام مانده بود آغاز شده و به زودی فیلمبرداری چند سریال تازه شبکه نمایش خانگی هم آغاز می شود. در ادامه مروری بر آخرین فعالیت این سریال ها خواهیم داشت.

به تازگی ساخت سریال «آقازاده» به کارگردانی بهرنگ توفیقی و تهیه کنندگی حامد عنقا از سرگرفته شده و قرار است به زودی وارد شبکه نمایش خانگی شود. این سریال از بازیگران زیادی بهره میبرد و سوژه آن از اتفاق های ملتهب روز گرفته شــده و مضمونی جنجالی دارد.
کمی بعد از «آقازاده» سریال «قورباغه» هومن سیدی به بازار می آید که بسیاری از همین حالا مشتاق تماشایش هستند. مهمترین برگ برنده سریال، کارگردانی سیدی و ترکیب بازیگران سریال است.
نیما اقلیما هم در سکوت خبری فیلمیرداری «سیاوش» را آغاز کرده است. جزئیات بیشتری از این مجموعه اعلام نشده و قضاوت درباره موفقیت آن آسان نیست. میلاد کی مرام نقش اصلی این مجموعه را بازی می کند.
کرونا تولید سریال ها را با وقفه مواجه کرد و حالا آرام آرام پیش تولید برخی آثار شروع می شود. یکی از آنها «گیسو» منوچهر هادی است که به تازگی محمدرضا گلزار برای بازی در آن قرارداد امضا کرده است.
«قبله عالم» حامد محمدی هم دیگر سریالی است که به زودی تولیدش را آغاز می کند و‌ سوژه آن از دوران قاجار می آید.


کد مطلب: 17859

آدرس مطلب :
http://www.mosbatnews.ir/news/17859/پخش-قورباغه-آقازاده-تولید-گیسو-سیاوش

مثبت نیوز
  http://www.mosbatnews.ir