plusresetminus
همایون اسعدیان: در نامه به مراجع اطلاعات غلط داده‌اند
مثیت نیوز - همایون اسعدیان رئیس هیات مدیره خانه سینما در گفتگو با امیرعباس صباغ در برنامه سینما معیار گفت: طرح این موضوع که باید به همه اعضا سرویس یکسان داده شود یک عوامفریبی است و اصولا معتقدیم تخصیص یارانه میان همه افراد نه تنها عدالت نیست که ظلم است.

ما قبل از بحران کرونا در خانه سینما یک بانک اطلاعاتی از اعضا راه اندازی کردیم که هر یکسال یکبار باید بروز شده و هر گروهی هم که بعدها بیاید می تواند از این اطلاعات استفاده کند و در هر مقطع بتوان از امکاناتی که فراهم شده به بهترین شکل به اعضا سرویس داد و این به معنای تحقیق و تفحص در زندگی خصوصی آدم ها نیست. خصوصی ترین سوالاتی که ما در این سامانه پرسیده ایم این است که مستاجر هستید یا مالک؟ یا اینکه همسرتان شاغل است یا نه
بسیار متاسفم که عده ای برای یک درگیری داخلی خانه سینما سراغ مراجع تقلید رفته و هم شان مرجعیت را پائین می آورند و هم مسائل را با هم مخدوش میکندد، این نامه ای که هم برای یکی از مراجع محترم تقلید نوشته شده و نه امضا دارد و نه مشخص است چه فرد یا افرادی آن را نوشته اند اطلاعات غلطی در آن داده اند چون راه اندازی این سامانه اطلاعاتی ربطی به توزیع ۱۵۰۰ بسته معیشتی ندارد و حالا لابد می خواهند از این به بعد هر اختلافی که در خانه سینما رخ داد پای مراجع تقلید را پیش بکشند. امیدوار بودم دفتر آن مرجع بزرگوار که اتفاقا پاسخ معقولی هم داده اند یک استعلام از وزارت ارشاد یا خانه سینما می گرفتند که اصل ماجرا چیست؟
http://mosbatnews.ir/vdcfvcdy.w6dejagiiw.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما