plusresetminus
برترین فعالان اقتصادی ایران از نگاه مثبت نیوز
مثبت نیوز - در سال 98 معدود افرادی توانسته اند پیشرفت، رشد و گسترش کاری را به دست آورند.

با توجه به مشکلات اقتصادی فراوان که امسال گریبان بخش خصوصی را گرفته است بعضی اشخاص از دل این سختی ها سربلند و موفق بیرون آمده اند.
فشارهای خارجی، رکود، تحریم، تورم، بی ثباتی، عدم همکاری و سنگ اندازی دستگاه های اجرایی و ... هیچ کدام باعث نشده این برندها متوقف شوند. در روزهایی که اقتصاد دولتی ایران فلج است، بخش خصوصی در تلاش است با نوآوری و به روز بودن گام های بلند و بیشتری را در جهت رونق کسب و کار بردارد؛ با حضور این 10 مدیر و دیگر فعالان بخش خصوصی، استراتژی "اقتصاد مقاومتی" محقق شده است.
کیفیت، اجرای استانداردهای بین المللی، جهانی سازی و خدمت سرلوحه کار این افراد بوده است.

در ادامه با برترین فعالان اقتصادی ایران به انتخاب مثبت نیوز آشنا می شوید.فرهاد سحرخیز: خانواده سحرخیز از بزرگان صنعت زعفران کشور می باشند و محصولاتشان در سراسر کشور مصرف می شود و در صادرات هم از پیشتازان این صنعت هستند. رشد برند سحرخیز در سال 98 هم ادامه داشته است و با رونمایی از ادویه جات مختلف و زعفران ارگانیک به عنوان محصولات جدید، راه اندازی دانشگاه تخصصی زعفران و عرضه گسترده تر دمنوش ها و چای سياه در فروشگاه های زنجیره ای این روند صعودی را حفظ کرده است. فرهاد سحرخیز مدیرعامل این مجموعه می باشد.

مهدی حمزه: موسس اولین کارخانه تولیدکننده غذای نیمه آماده کشور با نام مارین است. مهدی حمزه در حال حاضر مدیریت کارخانه قوطی سازی تنگه نور را برعهده دارد، همچنین بنیانگذار شارین و سهامدار شیلتون نیز می باشد. قوطی سازی تنگه نور در سال 98 افتتاح شده است. مهدی حمزه از افراد معتبر در حوزه تولید در کشور است.

سیدجلال حسینی: مارال چرم با مدیریت سیدجلال حسینی در سال 98 شش فروشگاه جدید افتتاح کرده است و یک کارخانه جدید ۷ هزار متری را در دست ساخت دارد و همچنان در حال ایجاد سهم جدید در بازار داخل و افزایش سهم در خارج از کشور است.

علیرضا کلاهی: از افراد شناخته شده استارتاپی کشور است که با دو برند دیجی کالا و سرآوا پارس توانست حوزه سرمایه گذاری را با تحول روبرو کند و در بخش تولید با کابل ابهر توانسته در سال 98 با افزایش تولید و صادرات قدم های موثری بردارد. كابل ابهر در سال 98 دو محصول دانش بنيان را رونمايی كرده است. ۱- كابل هایی با ساختار مولتی لاير ۲- كابل های فشار قوی ۲۳۰ و ۴۰۰ كيلو وات. علیرضا کلاهی مالکیت رستوران رست را هم بر عهده دارد.

محمدمهدی روحانی: با سرای ابریشم یکه تاز عرضه فرش کشور است. سرای ابریشم با تکیه بر عرضه تخصصی فرش ماشینی، رونق کسب و کار خود را افزایش داده و در سال 98 دومین شعبه خود را در پاسداران افتتاح کرده است. سرای ابریشم با برند سازی استاندارد، جایگاه ویژه ای در بین خریداران دارد.

شاهرخ کشاورز: با ماهنامه تجارت طلایی از بزرگان رسانه محسوب می شود. شاهرخ کشاورز در سال 98 اولین نمایشگاه مراکز خرید و صنعت خرده فروشی را برگزار کرد که با استقبال باشکوهی همراه بود و همچنین کارگاهی تخصصی در همین ارتباط برگزار کرده است. شاهرخ کشاور امسال بهره برداری مجتمع اطلس مال نیاوران را نیز برعهده گرفته است.

محمد بابارضا: با شرکت سیام تجارت پارس از رستوران دارهای مشهور کشور محسوب می شود که با واپیانو، ضیافه، قابلمه، تویین کافه و چراغان توانسته نام های ماندگاری را در حوزه رستوران تاسیس کند. محمد بابارضا شعبه جدید کافه طهرون و رستوران بیت المزه در جزیره کیش را در سال 98 افتتاح کرده است.

شیدا محمدی: با شرکت مان مالک تجارت، دو رستوران مطرح مس توران و حس توران را مدیریت می کند که در سال 98 هتل بوتیک نظامیه را راه اندازی کرده است که در همین مدت کوتاه از زمان افتتاح میزبان توریست های خارجی زیادی بوده است و توانسته نظر گردشگران را جلب کند.

امید جلیلوند: مالک اولین کلاب خصوصی ایران با نام آرشا است که در منطقه ای خاص قرار دارد. این کلاب با امکانات ورزشی استاندارد و بین المللی در سطح جهانی فعالیت می کند و توانسته در مدت زمان کوتاهی علاقه مندان به تفریحات ورزشی به خصوص تنیس را راهی روستای خانلق در حسن آباد اتوبان تهران-قم کند.

موژان حجارزاده: با برند مل اند موژ در حوزه پوشاک از شناخته شده های این صنعت محسوب می شود که در سال ۹۸ گسترش فعالیت را در دستور کارش قرار داده است و شعب خود را افزایش داده و با نگاه تخصصی به پوشاک اسپورت نوانسته رضایت خریداران را جلب کند.
http://mosbatnews.ir/vdcc10qs.2bqeo8laa2.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما