plusresetminus
گفتگوی مثبت نیوز با علیرضا بیطرفان بنیانگذار و مدیر آژانس تبلیغاتی نوند
مثبت نیوز - نخستین نماشگاه مراکز خرید و صنعت خرده فروشی در سالن ۵ نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.

علیرضا بیطرفان(موسس آژانس تبلیغاتی نوند) به عنوان یکی از سخنرانان پنل تخصصی نقش مارکتینگ و رسانه در صنعت خرده فروشی در این نمایشگاه حضور داشته است.
در ادامه گفتگوی مثبت نیوز با علیرضا بیطرفان را می خوانید.

مدیر آژانس تبلیغاتی نوند درباره نمایشگاه ریتیل شو گفت: امروز در اولین نمایشگاه ریتیل شو حاضر شدم و بازدید خیلی خوبی داشتم. این نمایشگاه برای اولین است که برگزار می شود. این رویداد به همت آقای کشاورز صورت گرفته است و آقای کشاورز برای برگزاری نمایشگاه ریتیل شو خیلی زحمت کشیدند.

علیرضا بیطرفان درباره صنعت خرده فروشی بیان کرد: بر اساس آمار بخش بزرگی از این صنعت در اختیار بخش آنلاین نیست و در کشوری مثل آمریکا سهم خورده فروشی های آنلاین کمتر از ۱۰ درصد است.
فعالان این صنعت فکر می کنند آنلاین ها دارند از روی آن ها رد می شوند و از این موضوع خیلی ناراحت هستند ولی اصلا اینطور نیست، خیالتان راحت همچنان ۹۰ درصد بازار جهانی در اختیار افرادی است که در بازار آنلاین کار نمی کنند.

بیطرفان در ادامه افزود: اما باید روی یک موضوع مکث کرد و آن این است که در کشورهای دیگر دارند ابزارهای آنلاین را برای customer journey استفاده می کنند. اشکالی که در کشور ما وجود دارد این است که کسب و کارها هنوز به صورت سنتی به مشتریان سرویس می دهند در صورتی که این امکان وجود دارد که خرید به صوت فیزیکی صورت گیرد ولی با روش های نوین، سفر مشتری را تسهیل کرد.
http://mosbatnews.ir/vdcgzz9q.ak93z4prra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

جدیدترین عناوین