در نمایشگاه ایران ریتیل شو صورت گرفت

گفتگوی مثبت نیوز با معاون گروه ایرانیان اطلس

plusresetminus
گفتگوی مثبت نیوز با معاون گروه ایرانیان اطلس
مثبت نیوز - اولین نماشگاه مراکز خرید و صنعت خرده فروشی در سالن 5 نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.

یکی از شرکت کنندگان در این نمایشگاه، گروه ایرانیان اطلس بود که با سابقه ای قابل قبول از نام های معتبر حوزه ساختمان و مراکز خرید شناخته می شود.
در ادامه گفتگوی مثبت نیوز با کامران بیرامی معاون برنامه ریزی، تحقیق و توسعه و معاون بهره برداری و پشتیبانی هلدینگ ایرانیان اطلس را می خوانید.

کامران بیرامی گفت: گروه ایرانیان اطلس شامل شرکت های: مهندسین مشاور طرح و اندیشه شیوا اطلس، عمران اطلس ایرانیان، ایران اطلس کیش(ایاک)، ستاره آرمان توس، باغ فردوس ایرانیان، ستاره اطلس پارس و پردیس اطلس پارس است.

بیرامی در ادامه پروژه های ایرانیان اطلس را تشریح کرد:

هتل فاخر و مرکز خرید آرمان مشهد: این مجموعه با فاصله حدود ٥٠٠ متر از حرم و در خیابان نواب قرار دارد.

اطلس مال: پروژه شاخص اطلس مال در منطقه یک تهران نزدیک به پارک نیاوران قرار دارد . این پروژه با کاربری تجاری – اداری دارای ١٩ طبقه می باشد که ٨ طبقه اداری ، ٤ طبقه تجاری و یک طبقه فودکورت و ٦ طبقه پارکینگ را شامل می‌شود و برای بیش از ٢٢٠٠ هزار فرصت شغلی مستقیم ایجاد خواهدکرد.

اطلس پلازا: پروژه اطلس پلازا در زمینی به‌ مساحت ٧٥ هزار مترمربع و با زیربنای کل بیش از ۴٥۰ هزار مترمربع درحال اجراست.پروژه اطلس پلازا در زمینی به‌ مساحت ٧٥ هزار مترمربع و با زیربنای کل بیش از ۴٥۰ هزار مترمربع درحال اجراست.

اطلس کلینیک کرمان: این مرکز با زیربنای تقریبی ١٢٠٠٠ مترمربع در ١١ طبقه، شامل ٥ طبقه تجاری و ٦ طبقه پزشكی طراحی شده است. بخشهای پزشكی شامل: آزمایشگاه، داروخانه و انواع مطبهای تخصصی از قبیل: قلب‌و‌عروق، مغز، MRI، رادیولوژی،فیزیوتراپی، اعصاب، ارتوپدی، چشم پزشكی، دندانپزشكی، داخلی و... می‌باشد.

مرکز خرید اطلس تبریز: این پروژه در ۱۸ طبقه با زيربنای كل بالغ بر ۴۴۸۲۰ مترمربع، در زمينی به مساحت ۱۲۳۸۱ مترمربع واقع شده است که ۳۶۰۰ مترمربع از آن مربوط به سطح بنای پروژه و ۸۷۸۱ مترمربع آن مختص فضاي سبز و پارک محله‌ای با امكانات تفريحی است. در واقع، این مرکز تجاری عمده با برخورداری از چشم‌اندازهای زیبا، ۷۱ درصد از مساحت خود را به فضای سبز، پارک محله‌ای و امکانات تفریحی اختصاص داده است تا به کانونی فرحناک تبدیل شود.

برج مسکونی اطلس کیش: برج مسکونی «اطلس کیش» در زمینی به مساحت ٣٤١٠ مترمربع و با زیربنایی به بالغ‌بر ١٩ هزار مترمربع، در حاشیه میدان پرشین گلف جزیره کیش واقع شده است.

۴۰۰ واحدی اطلس نمک آبرود: پروژه «٤٠٠ واحدی اطلس نمک‌ آبرود» در محله ٢ نمک آبرود واقع شده است. مساحت زمین پروژه ١٢٠٤٥٠ مترمربع و زیربنای کل پروژه حدود ٦٠,٠٠٠ مترمربع است. تمامی مجتمع‌های پروژه به شکل بلوک‌بندی و در قالب ٤٧ بلوک طراحی شده است. هر بلوک به صورت ٥ طبقه روی پیلوت در موقعیت شمالی- جنوبی واقع و طبقات اول تا سوم، دو واحدی و طبقات چهارم و پنجم به صورت دوبلکس و یک واحدی است. فضای مفید واحدهای مسکونی پروژه بین ٨٥ تا ٢٨٠ مترمربع متغیر است.

مرکز خرید اطلس بم: این مجتمع در مرکز تجاری این شهر واقع شده است، مساحت آن ٧٣٠٠ مترمربع و زیربنای آن ٢٩ هزار مترمربع است. مجتمع تجاری اطلس بم با داشتن ۴۱۷ واحد تجاری، بزرگ‌ترین پروژه تجاری در جنوب شرق کشور است. به جز ۸.۸۴۹ مترمربعی که به واحدهای تجاری اختصاص دارد، ۱.۶۷۰ مترمربع به هایپرمارکت، ۱۴۱ مترمربع به رستوران، ۳۷۲ مترمربع به فود‌کرت و ۳۴۸ مترمربع به فضای بازی اختصاص یافته است.

مرکز اداری تجاری اطلس تهران-گاندی: مساحت زمین پروژه ٩٩٠ مترمربع و زیربنای آن ٧٤٧٠ مترمربع است. این مجتمع دارای ١١ طبقه است که ٤ طبقه آن در زیرزمین قرار دارد و باقی آن روی زمین با ارتفاع کل ٣٣ متر خواهد بود. در مجموع تعداد واحدهای تجاری این مجتمع ٣٣ واحد است و ۱۸ واحد نیز برای کاربری اداری در نظر گرفته شده است.

http://mosbatnews.ir/vdcbw9b8.rhbs9piuur.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

جدیدترین عناوین