پژمان رضایی و بازوندی از فعالیت های گروه سمگا می گویند

گفتگوی مثبت نیوز با معاون گردشگری سمگا

plusresetminus
گفتگوی مثبت نیوز با معاون گردشگری سمگا
مثبت نیوز - اولین نمایشگاه هتلیتی شو با حضور فعالان معتبر حوزه هتلداری در مرکز شهر آفتاب تهران برگزار شد.
یکی از حاضران در این نمایشگاه گروه سمگا بود که در زمینه گردشگری به شاخص مطرح می شود و توانسته تحولات عظیم و قابل توجهی را در افزایش رونق و بین المللی سازی سیستم گردشگری را به وجود آورد.
در ادامه گفتگوی مثبت نیوز با آقای پژمان رضایی معاون گردشگری و آقای بازوندی معاونت زنجیره تامین و بازرگانی هلدینگ سمگا را می خوانید.

پژمان رضایی در معرفی مجموعه گفت: گروه سمگا به دنبال ایجاد یک زنجیره ارزش کامل گردشگری است که موضوعات اقامت، تورگردانی، آموزش، زنجیره تامین و ... را در بر می گیرد.
به عنوان مثال ما در حوزه اقامت اولین هتل فرودگاهی کشور یعنی ایبیس و نووتل را با همکاری آکور فرانسه ساختیم و به بهره برداری رساندیم و در نجف یک هتل ۵ ستاره داریم.
معاون گردشگری سمگا گفت: رویکردی که در حوزه هتلداری داریم تبدیل سمگا به یک اپراتور و بهره بردار هتلی است. الزاما نیاز نیست سمگا مالک هتل باشد، مالک می تواند شخص دیگری باشد و ما سیستم هتلداری را به شکل حرفه ای پیاده می کنیم.
رضایی بیان کرد: در حوزه آموزش ما دانشگاه کاراد را داریم که بیش ۱۰۰۰ نفر از این دانشگاه فارغ التحصیل شدند. ما در جهت پیشرفت سطح آموزش به دنبال پیوند دانشگاه و هتل های فرودگاهی هستیم. و در نظر داریم از افراد پس از فارغ تحصیلی در هتل های سمگا استفاده کنیم.
معاون گردشگری سمگا افزود: در حوزه تورگردانی ما شرکت سفرهای کهکشانی را داریم که تورهای داخلی و خارجی برگزار می کند و در حوزه توریسم سلامت داریم زیرساخت ها را فراهم می کنیم و به دنبال همکاری با بیمارستان ها هستیم.

در ادامه گفتگو با بازوندی معاونت زنجیره تامین و بازرگانی هلدینگ سمگا همراه شدیم:

در حوزه هتلداری یکی از نیازهای کشور خلا زنجیره تامین برای تجهیزات هتلی است. هتل ها به دلیل استهلاک در یک دوره ۵ ساله نیاز به ترمیم و بازسازی دارند. به دلیل حجم تجهیزات بالا و نبود منابع مالی، هتل ها به صورت موردی نیازهایشان را برطرف می کنند. اما ما نیازمندی های آن ها را برطرف می کنیم و با یکپارچه سازی، استانداردسازی و تامین منابع مالی، موانع را هموار می کنیم و زنجیره ارزشی را ایجاد می کنیم که از مهندسی و طراحی تا تامین منابع مالی و گرفتن استانداردهای لازم را در بر می گیرد.

پژمان رضایی در پایان اعلام کرد: هدف ما از شرکت در نمایشگاه هتلیتی شو: ۱- جذب تامین کنندگان برتر بوده که در لیست تامین کنندگان ما قرارگیرند. ۲- مذاکره با هتلداران برای برای ارائه خدمات بوده است.

http://mosbatnews.ir/vdcgwy9q.ak9ny4prra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

جدیدترین عناوین