حمیدرضا نظری از ویژگی های بزرگترین مرکز تفریحی جنوب تهران می گوید

گفتگوی مثبت نیوز با مدیر مجموعه «آرین»

plusresetminus
گفتگوی مثبت نیوز با مدیر مجموعه «آرین»
مثبت نیوز - قبله تهران با قدمت و سابقه تاریخی عظیم یکی از مراکز قدرتمند فرهنگی کشور محسوب می شود ولی از نظر امکانات تفریحی غنی نبوده است و مردم این شهر همیشه خواستار تغییر ساختار و بهبود شرایط تفریحی بوده اند.
در سال 98 به همت بخش خصوصی اولین و بزرگترین مرکز تفریحی شهرری افتتاح شد. از تابستان امسال با شروع به کار مجموعه "آرین" جنوب پایتخت شاهد رشد و جهش چشمگیری در بخش تفریحی بوده است.
در ادامه گفتگوی مثبت نیوز با حمیدرضا نظری مدیر مرکز تفریحی «آرین» را می خوانید.

- لطفا کمی درباره آرین مال توضیح دهید؟

مجموعه آرین در دو فاز راه اندازی شده است. فاز اول افتتاح ۴۰۰ فروشگاه تجاری بود که دور تا دور مجموعه را در بر گرفته است که تمام مغازه ها دو طبقه است و دارای سرویس بهداشتی، حمام و آشپزخانه می باشد.
فاز دوم ساختمان مرکزی است که شامل بزرگترین فروشگاه سیسمونی ایران(آقا بزرگ)، هایپرمارکت(فامیلی)، اولین فودکورت جنوب تهران با هفت غرفه، بزرگترین شهربازی سرپوشیده شهرری و دو سالن سینما می باشد.
مجموعه آرین توسط طراحان مطرح و سرشناس داخلی ساخته شده است. از دیگر امکانات این مجموعه می توان به پل طبیعت، آبنمای موزیکال، جاده سلامتی با طول 2/5 کیلومتر، رستوران سنتی و پارکینگ طبقاتی با ظرفیت ۸۰۰ خودرو اشاره کرد. مجموعه آرین بزرگترین مرکز تفریحی، فرهنگی و تجاری جنوب تهران و جزو ۱۰ پروژه تفریحی عظیم شهر تهران است.

- هدف از راه اندازی بازار تفریحی و فرهنگی آرین چه بوده است؟
هدف از احداث این مجموعه آباد سازی منطقه و ایجاد اشتغال برای ۲۰۰۰ نفر به صورت مستقیم بوده است.
آرین مال داری پنج شاخه صنفی بلورجات، لوازم خانگی، کیف و کفش، پوشاک و طلا و جواهر است.

- چه امکاناتی برای بازدیدکنندگان و شهروندان پایتخت در این مرکز تدارک دیده شده است؟
این مجموعه 4/5 هکتار مساحت دارد که شامل ۲ هزار متر شهربازی، ۴ هزار متر فودکورت، ۱۳۰۰ متر هایپرمارکت(فامیلی)، ۴ هزار متر فروشگاه تخصصی سیسمونی(آقا بزرگ)، سالن های سینمای ۸۰ نفره که اولین پردیس خصوصی جنوب تهران می باشد و پنج طبقه پارکینگ است به غیر از محل پارک داخل، دور تا دور مجموعه هم پارکینگ وجود دارد.
ما به فکر مالکان و فروشندگان هم بوده ایم و برای اینکه کاسب ها در آرامش و آسایش باشند همه واحدهای تجاری در تمام متراژها دارای امکانات و انشعابات آب، برق و گاز جدا هستند.- برای حضور برندهای ایرانی در سال رونق تولید چه برنامه دارید؟
به نکته خوبی اشاره کردید بحث دیگر ما استقبال از برندهای ایرانی است که شرایط ویژه ای را برایشان در نظر گرفته ایم و حمایت های مناسب و خوبی را انجام می دهیم. در حال حاضر برندهای معتبر ایرانی زیادی در مجموعه آرین مشغول به فعالیت هستند.

- ساختمان مرکزی در حال حاضر برای میزبانی از مصرف کنندگان و مراجعه کنندگان آماده است؟
تمامی مجموعه فعال و قابل دسترس می باشد و فقط شهربازی و سینما به زودی بهره بردای و راه اندازی می شود.

- سخن پایانی؟
آب نمای موزریکال آرین توسط مهندسان و کارشناسان شناخته شده ایرانی طراحی شده است. این آبنما دارای ۴۰ متر ارتفاع است و اینکه پل طبیعت هم ساختمان مرکزی را به آبنمای موزیکال وصل می کند.
مجموعه آرین خارج از محدوده طرح ترافیک و زوج و فرد قرار دارد و این یکی از محاسن آرین مال محسوب می شود.
http://mosbatnews.ir/vdcaomn6.49nm615kk4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما