plusresetminus
10 شخصیت برتر کسب و کار ایران از نگاه مثبت نیوز
پایگاه مثبت نیوز به رسم سال های گذشته، امسال هم اقدام به انتخاب برترین های کشور کرده است.

در این دوره، برترین مدیران کسب و کار مورد نظر بوده است که با عنوان شخصیت هایی معتبر، خوش نام، با رفتار و کردار مناسب، اهل ادب، مرام و معرفت شناخته می شوند.
یکی دیگر از ویژگی های این افراد، موفقیت است که با راه و رسم خاصی صورت می گیرد.
در این انتخاب، کارشناسان، ناظران، تحلیلگران و مفسران کارکشته و بسیار زیادی ما را یاری کرده اند و نقش اساسی در برگزیدن این 10 نفر داشته اند.
با توجه به دو دوره قبل که سطح کیفیت نسبت به کمیت ارجح بوده است این بار هم این روش در دستور کار قرارگرفته است.

در ادامه با این 10 شخصیت برتر کسب و کار ایران آشنا می شوید.

ایرج جمشیدی لقب عالیجناب رسانه های ایران را به عهده دارد که با روزنامه آسیا با نوین ترین و جدیدترین روش ها پیشگام عرصه اطلاع رسانی است.

شاهین فاطمی با برند درسا عنوان برترین برند لوکس ایران را از مثبت نیوز به دست آورده است. فاطمی به عنوان مدیر ارشد حوزه لاکچری در سطح بین الملل فعالیت می کند.

حمید سپیدنام با برند مستر تیستر به عنوان استاد شبکه های اجتماعی شناخته می شود که در سطح جهانی نام خوش آوازه ای را به دست آورده است و همیشه یکه تاز میدان شبکه های اجتماعی بوده است.

علی شریعتی سلطان نامدار زعفران کشور است که با برند نوین زعفران قلب طلایی جهان را در دست دارد و به عنوان صادر کننده نمونه کشور شناخته می شود.

نازنین دانشور با توجه به نوع فعالیت شناخته شده ترین بانوی کسب و کار ایران است. ایشان با استارت آپ تخفیفان توانسته نگاه های خارج از ایران را به خود جلب کند.

رحیم چگنی یکی از کارآفرینان مطرح کشور است که با برند زاگرس پوش توانسته جایگاه قابل قبولی را در عرصه پوشاک به دست آورد و پله های ترقی را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارد.

آزاده عسگری در نقش بانوی اقتصادی توانسته رتبه بالایی را به دست آورد و با برند زاداری در بخش شخصی دوزی یکی از معتبرترین فعالین این حوزه است.

امیرحسین فرزانه، نامی آشنا در حوزه خدمات است که با برند اکسیژن در باشگاه داری نوین توانسته زبانزد همگان باشد و با اعمال استانداردهای بین المللی در ورزش ایران تاثیر گذار است.

بهروز آرایی با سابقه و پیشینه مناسب به عنوان یک مدیر توانا شناخته می شود که در جذب سرمایه های خارجی فردی معتبر است.

سینا کازرونیان با برند خوش نام زیبو تحول گسترده ای در عرصه پوشاک بانوان ایجاد کرده است و پیشرفت را همراه با کیفیت سرلوحه کار خود قرار داده است.

http://mosbatnews.ir/vdcdkk0f.yt0sz6a22y.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما